PRZYJAZD

WYJAZD

DOROŚLI

DZIECI

Gwarancja najniższej ceny

Wesela

Restauracja Dworski to chętnie wybierane przez Pary miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami, dwunastoma komfortowo wyposażonymi pokojami hotelowymi w standardzie trzygwiazdkowym oraz wewnętrznym tarasem dostępnym wyłącznie dla Państwa gości. Dzięki posiadanym trzem, różnej wielkości salom, przygotowujemy uroczystości weselne zarówno dla 20, jak i 160 osób.

Para Młoda otrzymuje w dniu swojego święta w prezencie od Hotel i Restauracja Dworski bezpłatnie apartament małżeński.

Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług, mamy przekonanie, że nasz doświadczony personel na sali jak i w kuchni sprosta Państwa wymaganiom, a przygotowane dania z pewnością zadowolą nawet największych smakoszy. Każdą uroczystość weselną traktujemy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde wesele jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Oprócz menu weselnego posiadamy trzy warianty menu dla przyjęcia okolicznościowego skierowanego dla osób chcących przygotować nie huczną imprezę lecz kameralne spotkanie z najbliższymi.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 503 119 050, recepcja +48 91 311 68 20 lub drogą mailową: marketing@nilhoteldworski.pl

Opinie